اموزش هنر خیاطی به روش خانم سیما عمرانی

اموزش هنر خیاطی به روش خانم سیما عمرانی

اموزش هنر خیاطی به روش خانم سیما عمرانی
اموزش هنر خیاطی به روش خانم سیما عمرانی

جستجوی مطالب

اموزش هنر خیاطی به روش خانم سیما عمرانی

موضوعات


پیوند های مفید


منوی اصلیتاریخ: یکشنبه 15 مهر 1397 ساعت: 12:43 بازدید: 19 نویسنده: یعقوبی

چای سبز تیما و لاغری

همان‌طور که میدانید در طب سنتی یکی از روش‌های لاغری و یا کم کردن متعادل وزن استفاده از دمنوش و چای‌های لاغری می‌باشد. به‌عنوان‌مثال در این نوع طب استفاده از چای سبز بسیار توصیه‌شده است، چرا که در کنار کاهش‌دهنده بودن چربی می‌تواند تأثیرات مناسب و ایده آلی برای سلامت تمامی بخش‌های مختلف بدن داشته باشد. با توجه به این موضوع می‌توان این‌گونه عنوان کرد که با مصرف چای تیما می‌توان به کم کردن وزن مناسب در طی مدت‌زمان مشخص و معین دست‌یافت.

بنابراین توصیه می‌کنیم با توجه به سفارش‌ کارشناسان در حوزه طب سنتی از دمنوش های گیاهی و مؤثر ازجمله چای سبز تیما در جهت لاغر کردن اندام خود استفاده نمایید. فراموش نکنید که چربی‌های انباشته‌شده در بخش‌های مختلف بدن برای از بین رفتن نیاز به تلاش و مداومت شما دارند؛ بنابراین از روش‌های گیاهی استفاده نموده و اندام خود را تغییر دهید. این امر باعث بالا رفتن روحیه شما نیز خواهد شد.

تصویر ۱

مصرف چای سبز تیما ۵۰۴۰ به همراه ورزش

در مبحث قبل اشاره نمودیم که در طب سنتی کارشناسان بر این اعتقاد هستند که استفاده از دمنوش های گیاهی مخصوصاً انواع چای سبز می‌تواند تأثیرات چشم‌گیری در کاهش میزان وزن و رسیدن به اندام دلخواه داشته باشد. به این نکته توجه کنید که مصرف چای سبز به‌ تنهایی نمی‌تواند این مورد مهم را برای شما محقق سازد. در واقع نباید به شعارهای فریبکارانه در این رابطه توجه کنید که تنها با مصرف این چای می‌توان به وزن ایده آل دست‌یافت. در کنار مصرف چای تیما لاغری می‌بایست به ورزش‌های مختلف بدنی نیز اقدام کنید؛ بنابراین توصیه می‌کنیم که ساعات مشخصی از روز را برای انجام حرکات ورزشی برای کاهش چربی در نقاط مختلف بدن در نظر بگیرید تا بتوانید تناسب‌اندام موردنظر خود را در کنار مصرف چای لاغری تیما فراهم کنید.

تصویر ۲

چای تیما و رژیم غذایی مناسب

مصرف چای لاغری به‌تنهایی نمی‌تواند شما را به اهداف موردنیاز در جهت کاهش وزنتان برساند. درواقع شما می‌بایست از مصرف مداوم و پی‌درپی این نوع چای در کنار انواع ورزش‌های بدنی بهره‌مند شوید؛ اما نکته مهم بعدی این است که برای خود برنامه غذایی مشخص و مناسبی را تعیین کنید. در این برنامه غذایی می‌بایست دور غذاهای چرب و لذیذ را خط قرمز کشیده و به مصرف غذاهای گیاهی و بدون چربی بپردازید. در واقع با تعیین رژیم غذایی مناسب جهت لاغری خود می‌توانید هم‌زمان به مصرف چای لاغری تیما  ۵۰۴۰ نیز اقدام کنید، مطمئناً این روند می‌تواند در کاهش وزن ایده آل شما تأثیرات مناسب و ایده آلی داشته باشد، چراکه ورزش کردن به همراه رژیم غذایی لاغری و همچنین مصرف مداوم چای تیما  ۵۰۴۰ می‌تواند برای شما اندام ایده آل را به همراه آورد؛ بنابراین در زمان مصرف چای تیما از مصرف غذاهای نامناسب مخصوصاً فست فود ها اکیداً خودداری نموده و به خوردن میوه و سبزی‌های تازه بپردازید.

تصویر ۳

خواص چای تیما لاغری

چای تیما لاغری که در ترکیبات آن اغلب از چای سبز استفاده‌شده است، دارای خواص بی‌نظیر و قابل‌توجهی می‌باشد. در واقع در رابطه با خواص و تأثیرات این نوع چای لاغری می‌توان به این نکته اشاره کرد که هیچ وقت استفاده از دمنوش های گیاهی برای بدن افراد در سنین مختلف تأثیرات نامطلوب نداشته است. با توجه به این نکته می‌توان اشاره نمود که مصرف مداوم و پی‌درپی چای تیما می‌تواند از سیستم بدنی شما را محافظت نموده و دستگاه گوارش تان را سالم نگه دارد.

با مصرف این نوع چای لاغری در کنار کم کردن چربی‌های انباشته‌شده در ناحیه‌های متداول بدن می‌توانید مانع از ایجاد انواع سرطان و همچنین فشارخون بالا شوید. برای این منظور توصیه می‌کنیم که کسانی که دچار اضافه‌وزن بسیار بالا نیز می‌باشند به مصرف این نوع چای حداقل برای دو تا سه وعده در هفته اقدام کنند چرا که تأثیرات این نوع چای برای بدن آن‌ها بسیار چشمگیر و تأثیرگذار خواهد بود.

تصویر ۴

قیمت چای تیما و نحوه خرید چای سبز تیما

برای رسیدن به وزن ایده آل و همچنین اندامی متناسب و زیبا می‌بایست هزینه‌های به نسبت مختلف پرداخت کنید. به‌عنوان‌مثال برای اینکه بتوانید رژیم غذایی مناسبی داشته باشید می‌بایست از تجویز پزشک موردنظر خود استفاده کنید میزان هزینه ویزیت و همچنین هزینه دارو می‌تواند قابل‌توجه باشد. اما در رابطه با قیمت چای تیما ۵۰۴۰ می‌توان به این نکته اشاره نمود که شما عزیزان با پرداخت قیمت مناسب و همچنین به‌صرفه می‌توانید این نوع چای سبز لاغری را درب منزل خود تحویل بگیرید و تنها قیمت هزینه محصول موردنظر را پرداخت کرده و اقدامات لازم دیگر را به انجام برسانید؛ بنابراین توصیه می‌کنیم که به قیمت‌های مختلف این چای توجه کنید چرا که چای تیما ۵۰۴۰ به‌صورت بسته‌ای یا کیسه‌ای عرضه می‌شود؛ بنابراین می‌توانند هزینه‌های به نسبت متفاوت از یکدیگر داشته باشند.

تصویر ۵

خرید چای تیما ۵۰۴۰

در میان انواع چای سبز لاغری ما به شما خرید چای تیما ۵۰۴۰ را سفارش می‌کنیم، چرا که با این خرید می‌توانید یک تیر را به دو نشان بزنید. در واقع هم می‌توانید محصولی مناسب برای کاهش چربی‌های مختلف بدن خود تهیه کنید و هم می‌توانید سلامت اندام بدن خود را تأمین کنید. بنابراین توصیه می‌کنیم با بررسی تمامی جوانب نسبت به خرید چای سبز تیما ۵۰۴۰   اقدام کنید. شما عزیزان نگران کیفیت، مواد و ترکیبات این محصول نباشید. هیچ‌گونه حساسیتی پس از مصرف آن برای تمامی اندام شما ایجاد نخواهد شد؛ بنابراین توصیه می‌کنیم پس از بررسی‌های لازم با مسئولین ما در این سایت ارتباط گرفته و توضیحات کامل‌تر را از سوی آن‌ها دریافت کنید.

خلاصه‌ای از چای سبز تیما ۵۰۴۰

از محصولات لاغری مؤثر و تأثیرگذار می‌توان به چای تیمای برند پنجاه و چهل اشاره نمود. چای لاغری تیما از جمله مواردی است که بسیار موردتوجه افراد مختلف در جامعه و مخصوصاً آقایان و بانوان عزیز قرار می‌گیرد. خواص چای سبز تیمای لاغری بسیار چشمگیر است. شما با مصرف این نوع چای لاغری نه‌تنها می‌توانید وزن خود را کاهش دهید بلکه می‌توانید خود را از سرطان و فشارخون محفوظ نگه‌دارید. ازجمله موارد بسیار مهم در رابطه با این نوع چای این است که هم‌زمان توصیه می‌شود به ورزش و همچنین برنامه غذایی مناسب نیز توجه شود تا پس از گذشت زمان مشخص تأثیرات چشمگیری مصرف آن را مشاهده نماییدموضوعات:هنر خیاطی ,
چای-سبز-تیما-و-لاغری چای-سبز-تیما-و-لاغری چای-سبز-تیما-و-لاغری چای-سبز-تیما-و-لاغری چای-سبز-تیما-و-لاغری امتیاز : 0 دیدگاه(0)


تاریخ: یکشنبه 06 اسفند 1396 ساعت: 10:56 بازدید: 8 نویسنده: یعقوبی

پیراهن بالاتنه کوتاه مناسب دوران بارداری
از الگوی بالاتنه استفاده کرده روی الگوی جلو از خط کارور طرف حلقه به وسط جلو بین سینه و کارور به صورت هلال وصل می‌کنیم (شکل یک). اگر بخواهیم برش جلو سینه بزرگ‌تر باشد می‌توانیم از طرف حلقه خط کارور به وسط جلو خط سینه هلال وصل کنیم. این برش را جدا کرده به برش بالا برای (روی هم گرد) یا جای دگمه ۶ سانتیمتر اضافه کرده (شکل ۲) در طرف راست کل این ۶ سانتیمتر به پشت برمی‌گردد و طرف چپ ۳ سانتیمتر به پشت برگشته و ۳ سانتیمتر آن برای جای دکمه اضافه باقی می‌ماند بعد در برش پائین از وسط خط هلال مستقیم به پایین کشیده و این خط را برش زده تا به میزان گشادی دلخواه اوزمان دهیم شکل ۳٫ برای اوزمان اول برش وسط جلو را گذاشته و حدوداً ۱۰ تا ۱۵ سانتیمتر اوزمان داده یا فاصله گذاشته و برش پهلو را بعد از اوزمان می‌گذاریم که خط هلال با فضای اضافه شده حالت هلال خود را حفظ کند (شکل ۳). با این کار برش پهلو از پائین لباس یک مقدار بالا قرار می‌گیرد. ۴ سانتیمتر از خط پهلو اضافه کرده به زیر حلقه وصل می‌کنیم و خط پائین را به صورت شکل آرایش می‌دهیم (شکل ۳). برای قسمت پشت از پایین لباس ۴ سانتیمتر به پهلو اوزمان داده و به زیر حلقه وصل می‌کنیم (شکل ۴).

 موضوعات:هنر خیاطی ,
امتیاز : 0 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

مطالب محبوب
یکشنبه 15 مهر 1397
 • یکشنبه 06 اسفند 1396

  مطالب محبوب
  یکشنبه 15 مهر 1397
 • یکشنبه 06 اسفند 1396

  صفحات مطالب
  1

  آرشیو


  درباره وب
  :: کلیه حقوق این سایت متعلق به اموزش هنر خیاطی به روش خانم سیما عمرانی می باشد ::

  اموزش هنر خیاطی به روش خانم سیما عمرانی

  اموزش هنر خیاطی به روش خانم سیما عمرانی

  بلاگ وب

  سرویس وبلاگ نویسی بلاگ وب